Reference

Google recenze

Patrik Schneeberger
Patrik Schneeberger
11:40 03 Apr 22
Se službami jsem byl velice spokojený. Velice oceňuji rychlost vyřízení veškerých záležitostí a profesionální přístup.
Tomáš Dvořáček
Tomáš Dvořáček
16:38 17 Feb 22
Spravne dodana a formulovana darovaci smlouva s vecnym bremenem, se kterou jsem si nevedel rady. Platil jsem predem a vse probehlo v poradku. Vrele doporucuji a mnohokrat za sluzby dekuji.
sarka82able
sarka82able
17:06 16 Feb 22
Jsem velmi spokojena, rychlé vyřízení a výborná komunikace. Mohu všem jen doporučit. Jsem moc ráda že jsem se na pana advokáta Drobiše obrátila.
Ondřej Čema
Ondřej Čema
10:05 26 Jan 22
Rozhodnutí se svěřit do rukou JUDr. Drobiše bylo správné rozhodnutí a lituji jen že jsem tak neučinil ihned v počátku. Kde jsem využil služeb místního právního zástupce a to bylo špatně. Děkuji za profesionalitu rychlost a příjemný přístup.Ondřej
Romana Špačková
Romana Špačková
20:58 13 Jan 22
Patřím mezi hodně nedůvěřivé lidí a i proto jsem při výběru advokáta byla velmi opatrná a z počátku nedůvěřivá. Ovšem pan Drobiš mě přesvědčil o opaku. Jeho přístup je zcela profesionální. Je spolehlivý, rychlý, vstřícný, ochotný .Vše fungovalo tak, jak řekl .Vždy mě o všem informoval včas. Pomohl mi ve vyřizování bolestného po úrazu. Poradil mi o co vše je možné žádat a co je k tomu potřeba. Můžu ho vřele doporučit všem. Špačková
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Firmy.cz recenze

Spolupracujeme

ParaCENTRUM Fenix, z. s.

Školíme zaměstnance této organizace v oblasti odškodnění újmy na zdraví a poskytujeme konzultace zdarma pro jejich poškozené klienty.

Popálky o.p.s.

Poskytujeme konzultace zdarma obětem popálenin při úrazech. Také školíme zaměstnance této organizaci v právní oblasti odškodnění újmy na zdraví.

Pražská organizace vozíčkářů, z. s.​

Klientům této organizace poskytujeme konzultace zdarma v oblasti odškodnění za zranění.​

Panevropská organizace právníků​

Jsme členy této organizace, která nám umožňuje řešit případy odškodnění také mimo Českou republiku.​

ERGO Aktiv, o. p. s.

Školíme zaměstnance této organizace pro právní pomoc poškozeným po úrazu mozku. Také poskytujeme konzultace zdarma obětem autonehod a pracovních úrazů.

Fincentrum & Swiss Life Select a.s.

Školíme poradce této společnosti v oblasti odškodnění újmy na zdraví, aby byli schopni rychle a efektivně poradit svým klientům v tíživé životní situaci.